Z nami zawsze bezpiecznie, uczciwie, profesjonalnie!

W branży przeprowadzek działamy od 2001 roku – posiadamy bogate zaplecze doświadczeń, wiemy co jest dla Ciebie najważniejsze! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując optymalne rozwiązania wg. Twoich wytycznych i oczekiwań.

przeprowadzki bielskoJesteśmy otwarci i nie boimy się wyzwań. Stale próbujemy własnych sił, realizując nowe zadania wykorzystując nowatorskie rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz szeroka gamę usług przeprowadzek, transport pianin, fortepianów, kas pancernych, antyków i rozmaitych dzieł sztuki – by przewieźć tak cenne mienie potrzebne są kwalifikacje kadry oraz odpowiedni sprzęt. Profesjonalna kadra firmy Luc-Jan z zapewni bezpieczeństwo Twojego dobytku na każdym kroku.

Twoje zadowolenie jest dla nas najcenniejsze. Z wielkim zaangażowaniem służymy naszą radą i praktyką, dlatego zapraszamy do rozmów z nami w celu zoptymalizowania  i zaplanowania przeprowadzki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie nurtujące Ciebie pytania! Zadzwoń!